آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

آنچلوتی : همه کار کردیم، فقط گل نزدیم

سرمربی رئال مادرید تاکید کرد که هنوز زود است در مورد قهرمانی صحبت کنیم.

رئال مادرید در شبی که موقعیت‌های خوبی روی دروازه سوسیداد ایجاد کرد، در نهایت با درخشش دروازه‌بان حریف به تساوی بدون گل رضایت داد تا با رده دوم و فاصله ۵ امتیازی نسبت به بارسای صدرنشین راهی هفته بیستم شود. کارلو آنچلوتی بعد از پایان این دیدار مدعی شد که تیمش جز گلزنی هر کاری در این دیدار انجام داد.

 

او در مورد عملکرد شاگردانش مقابل رئال سوسیداد گفت: “ما خیلی خوب بازی کردیم و استحقاق برد را داشتیم. تیم در مسیر رو به رشد قرار دارد و در حال پیشرفت هستیم. ما با توپ و بدون توپ، عملکرد بسیار خوبی داشتیم. همه کار در زمین انجام دادیم جز گلزنی! به طور کلی از نتیجه راضی هستم چرا که تیمم بسیار خوب بازی کرد. این یکی از بهترین بازی‌های ما بود که شانس‌های گل خوبی داشتیم.”

 

سرمربی رئال در خصوص استفاده از کاماوینگا در دفاع چپ گفت: “او عملکرد خوبی در این پست داشت. البته کاماوینگا به این پست عادت نداشت، اما در کنار وینیسیوس، توانستند موقعیت‌های زیادی ایجاد کنند. حتی با وجود راحت نبودن در این پست، او یکی از گزینه‌های اصلی ما به شمار می‌رود. او به تیم انرژی می‌بخشد و قابلیت بازی به عنوان هافبک و وینگر را هم دارد.”

آنچلوتی با تاکید به اینکه هیچکدام از بازیکنانش استحقاق تعویض شدن نداشتند، افزود: “تعویض کردن در این دیدار دشوار بود زیرا هیچ کس لیاقت ترک زمین را نداشت. ترکیب تیم به خوبی چیده شده بود و بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و نمی‌خواستم این پویایی را متوقف کنم. به طور کلی من از بازی‌مان راضی هستم. تغییرات ایجاد شده برای تزریق انرژی جدید به تیم بود، وگرنه هیچ کس استحقاق تعویض شدن را نداشت.”

 

او در رابطه با بیشتر شدن فاصله تیمش با بارسای صدرنشین (۵ امتیاز) تاکید کرد: “ما ۵ امتیاز از آن‌ها عقب افتاده‌ایم و باید شتاب خود را بیشتر کنیم. بارسلونا خیلی خوب کار می‌کند، اما هنوز راه زیادی در پیش است و برای صحبت در مورد قهرمانی زود است. ژانویه خوبی نداشتیم، اما تیم در حال پیشرفت است و برای قهرمانی می‌جنگیم.”

 

سرمربی رئال صحبت‌های خود را با تمجید از وینیسیوس جونیور به پایان رسانده و گفت: “او بازی بسیار خوبی انجام داد. وینی بازیکنی است که همواره فشار زیادی متحمل می‌شود، اما مهره‌ای مهم برای ما به شمار می‌رود. او در خیلی از موارد عملکرد خوبی داشت و درخشید، حتی اگر گل نزده باشد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا