آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

بایرن مونیخ: پاوارد فروشی نیست!

مدیرورزشی باواریایی‌ها خبرهای اخیر مبنی بر تصمیم این باشگاه برای فروش مدافع فرانسوی‌اش را رد کرد.

حسن صالیحمیدزیچ مدیروزشی باشگاه بایرن مونیخ دریافت پیشنهاد از سوی چند تیم اروپایی از جمله یک پیشنهاد قابل توجه برای بنجامین پاوارد را تأیید کرد، اما این خبر که این مدافع راست فرانسوی از باواریایی‌ها جدا خواهد شد را بی‌اساس دانست.

 

در هفته‌های اخیر گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر احتمال پیوستن پاوارد به تیم‌هایی مانند بارسلونا و اینتر مطرح شد. اگرچه خبر تلاش این باشگاه‌ها صحت داشته است، اما ظاهراً قرار نیست که ملی‌پوش فرانسه جایی برود.

صالیحمیدزیچ به نشریه بیلد گفت: بنجامین برای بایرن مونیخ بازیکن بسیار مهمی است، چون یک مهره منعطف و چندپستی در خط دفاع ماست. ما برای این فصل اهداف بزرگی داریم که بدون او نمی‌توانیم آنها را انجام دهیم. از نظر اقتصادی، پیشنهادی که برای پاوارد داشتیم می‌توانست کمک بزرگی به ما کند، چون رقم آن جذاب بود، اما برای ما همیشه موفقیت در پروژه‌های ورزشی در اولویت است.

 

 

 

در مورد پیشنهاد جذابی که مدیرورزشی بایرن مونیخ از آن صحبت کرد، گمانه‌زنی‌های متفاوتی وجود داشته، اما سایت کالچو مرکاتوی ایتالیا و کریستین فالک کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال آلمان اعلام کرده‌اند، اینتر ارائه‌کننده این پیشنهاد بوده و فابریتزیو رومانو کارشناس نقل‌وانتقالات ایتالیا هم این موضوع را تأیید کرده است. اینتری‌ها پاوارد را برای پر کردن جای میلان اشکرینیار که در پایان فصل جاری به پاری‌سن‌ژرمن خواهد پیوست، در نظر دارند. قرارداد کنونی پاوارد ۲۶ ساله با بایرن مونیخ در انتهای فصل آینده به پایان می‌رسد و او ماه نوامبر سال گذشته در یکی از مصاحبه‌های خود گفت که دوست دارد در سری A بازی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا