آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

دلیل عدم تمدید قرارداد اسکالونی با تیم ملی آرژانتین

قرارداد لیونل اسکالونی با تیم ملی آرژانتین هنوز تمدید نشده و طبق ادعای رسانه های آرژانتینی، تنها یک مانع در راه رسیدن به توافق نهایی وجود دارد.

شروع مربیگری لیونل اسکالونی از تیم ملی آرژانتین بود. او که مدتی کوتاه دستیار خورخه سامپائولی در سویا بود، پس از هدایت تیم زیر ۲۰ ساله های آرژانتین، به عنوان مربی موقت تیم بزرگسالان انتخاب شد و سپس قراردادش دائمی شد. اسکالونی در کمتر از ۶۰۰ روز توانست آرژانتین را قهرمان کوپا آمه‌ریکا ۲۰۲۱ و جام جهانی ۲۰۲۲ کند. او این روزها در مذاکره با فدراسیون فوتبال آرژانتین برای تمدید قراردادش است ولی فعلا توافق نهایی حاصل نشده است.

طبق ادعای رسانه‌های آرژانتینی، تمام صحبت‌ها انجام شده و توافقاتی نیز حاصل شده اما مشکل مالیاتی تنها مانع بر سر رسیدن به توافق نهایی است و به همین دلیل اسکالونی روز گذشته در مراسم اعلام نامزدی مشترک آرژانتین، شیلی، پاراگوئه و اروگوئه برای جام جهانی ۲۰۳۰ غایب بود. دستیاران او همچون پابلو آیمار و روبرتو آیالا در این مراسم حضور داشتند ولی اسکالونی همچنان در مایورکاست و قرار است هفته بعد به آرژانتین برود.

کلودیو تاپیا، رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین، دیروز در پاسخ به سوالی در مورد تمدید قرارداد اسکالونی گفت: «من همیشه خبرهای خوبی می دهم و در مورد اسکالونی هم وعده می دهم که منتظر خبرهای خوبی باشید. من عادت به دادن اخبار مثبت دارم و جای نگرانی نیست.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا