آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

مایورکا ۱-۰ رئال مادرید : خداحافظ قهرمانی !

رئال مادرید در دیداری که به سه امتیازش نیاز حیاتی داشت، در نهایت با یک گل بازنده شد تا بارسا در صورت پیروزی در بازی امشب برابر سویا فاصله را به هشت امتیاز افزایش دهد.

رئال مادرید پس از پیروزی روحیه بخش ۲-۰ برابر والنسیا و در حالی که کریم بنزما و ادر میلیتائو را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، برابر مایورکا قرار گرفت. قبل از شروع بازی نیز تیبو کورتوا هنگام گرم کردن مصدوم شد و به جای او آندری لونین در ترکیب قرار گرفت. کارلو آنچلوتی در این بازی تونی کروس و لوکا مودریچ را در ترکیب ثابت قرار نداده بود و فده والورده و دنی سبایوس زوج خط میانی رئال بودند.

رئال بازی را خیلی زود در اختیار گرفت ولی قادر به خلق موقعیت گلزنی نبود. هواداران حاضر در ورزشگاه مایورکا نیز هر بار وینیسیوس پا به توپ می شد، علیه او سوت می زدند. ۱۳ دقیقه از بازی گذشته بود که مایورکا به گل رسید. روی ارسال دنی رودریگز این ناچو بود که با ضربه سر به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. او برای زدن ضربه همراه با موریقی به هوا پریده بود که مرتکب اشتباه بزرگی شد.

رئال برای جبران گل خورده جلو کشید اما در تمام نیمه نخست حتی یک شانس گلزنی نیز خلق نکرد. دو شوت از راه دور فده والورده و رودیگر تنها موقعیت های رئال برای جبران گل بودند اما در نهایت نیمه اول را میزبان برنده به رختکن رفت.

رئال نیمه دوم را هجومی تر شروع کرد و در دقیقه ۵۷ بهترین بخت را برای به تساوی کشاندن بازی پیدا کرد اما مارکو آسنسیو این فرصت را از روی نقطه پنالتی به هدر داد.

به دلیل خطای رایکوویچ، گلر مایورکا، روی وینیسیوس، داور برای رئال اعلام پنالتی کرد. در غیاب بنزما، این مارکو آسنسیو بود که پشت توپ ایستاد و پس از کمی مکث به بدترین شکل ممکن نیز پنالتی را زد. گلر مایورکا به خوبی جهت توپ را تشخیص داد و توانست توپ را مهار کند. پس از جرمن بورگوس در سال ۱۹۹۹، رایکوویچ اولین گلر مایورکاست که توانسته در لالیگا یک پنالتی رئال را مهار کند. آسنسیو در دقیقه ۶۹ تعویض شد و جای خود را به ماریانو دیاز داد.

رئال در دقیقه ۸۸ تا یکقدمی گل تساوی هم رفت ولی ضربه ماریانو روی سانتر آلابا با اختلافی کم به بیرون رفت. در وقت های اضافه بازی نیز با وجود حملات گسترده رئال، توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و رئال بازنده بازی شد تا با پیروزی بارسلونا در بازی امشب مقابل سویا در نوکمپ اختلاف برای رئال به ۸ امتیاز برسد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا