آخرین مطلباخبارداغمحبوبمهمترین اخبار روز
موضوعات داغ

میلان ۲-۵ ساسولو : قهرمان در سن‌سیرو دفن شد

میلان قهرمان فصل گذشته سری آ ایتالیا، در ادامه روند ناکامی‌هایش امروز در ورزشگاه سن‌سیرو 2-5 مغلوب ساسولو، تیم هفدهم جدول شد تا یک شگفتی بزرگ رقم بخورد.

میلان امروز و از هفته بیستم سری آ ایتالیا در سن‌سیرو میزبان ساسولو بود و در مقابل تیم هفدهم جدول سری آ تحقیر شد. میلان از ۱۹ بازی قبلی خود ۳۸ امتیاز داشت و در رده چهارم بود و روی کاغذ برابر تیم هفدهم جدول به نظر کار دشواری پیش‌رو نداشت اما ۴۵ دقیقه نخست برای این تیم به بدترین شکل ممکن پیش رفت.

ابتدا در دقیقه ۸ بازی اولیویه ژیرو موفق شد دروازه ساسولو را باز کند ولی VAR این گل را به دلیل آفساید مردود اعلام کرد. سپس میلان در ۱۱ دقیقه سه گل از ساسولو دریافت کرد و تنها توانست یکی از آنها را پاسخ بدهد.

دفرل روی پاس براردی در دقیقه ۱۹ اولین گل را با یک شوت از درون محوطه جریمه زد و سپس فراتِزی در همکاری عالی با براردی، در دقیقه ۲۲ حساب کار را ۲-۰ کرد. ژیرو دو دقیقه بعد از این گل با یک ضربه سر موفق شد فاصله را به یک گل کاهش دهد، اما در دقیقه ۳۰ براردی که دو پاس گل داده بود، از روی یک ضربه کرنر و با ضربه سر توانست گل سوم را بزند و حاضران در ورزشگاه را بیش از پیش شوکه کند. نیمه اول با همین نتیجه به اتمام رسید.

تنها دو دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که ساسولو به یک ضربه پنالتی دست یافت. داور خطای کالابریا روی لورینت را پنالتی گرفت و همین بازیکن موفق شد گل چهارم را به میلان بزند.

میلان در دقیقه ۵۴ روی ضربه ایستگاهی تونالی و ارسال زیبای او توسط ربیچ به گل رسید اما این گل هم پس از بررسی VAR به دلیل آفساید مردود اعلام شد. به نظر می‌رسید توپ با برخورد به سر مدافع ساسولو به ربیچ رسیده باشد، ولی تشخیص کمک‌داور ویدیویی چیز دیگری بود.

میلان یکپارچه حمله بود، ولی قادر به خلق موقعیت ۱۰۰درصد نبود و مدافعان ساسولو به خوبی فضاها را از ستاره‌های میلان گرفته بودند. درحالی‌که میلان حمله می‌کرد، ساسولو در دقیقه ۷۹ به گل پنجم رسید تا شگفتی را کامل کند.

 

اشتباه فاحش تئو هرناندز و دریبل ناموفق او باعث شد تا براردی صاحب توپ شود. او سومین پاس گل خود در این بازی را به هنریکه داد تا گل پنجم میهمان نیز به ثمر برسد.

 

میلان یک دقیقه بعد روی شوت استثنایی دیووک اوریگی توانست فاصله را بار دیگر به سه گل کاهش دهد. کمی بعد ژیرو در دهانه دروازه به توپ نرسید تا شانس کاهش فاصله از دست برود. داور ۶ دقیقه وقت اضافه اعلام کرد اما در این دقایق هم توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا یک شکست دیگر برای میلان به ثبت برسد. میلان که در بازی قبل هم در المپیک رم ۴ گل از لاتزیو دریافت کرد حالا در دو بازی اخیر خود در سری آ ۹ گل دریافت کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا